Liga narodov slovensko vs cesko

Zápas Slovensko – Česko bude bez divákov.

29. júla 2020 no comments zazitonazivo

Naplánované derby Slovensko vs Česko vo futbalovej Lige národov, sa bude hrať 4. septembra na Tehelnom poli pred prázdnymi tribúnami.
Na základe rozhodnutia UEFA, o tom informala stránka Slovenského futbalového zväzu.
Všetky zápasy reprezentácii pod patronátom UEFA, sa budú hrať bez divákov. Futbalová únia situáciu s pandémiou neustále sleduje a o možnom  čiastočnom, či úplnom zrušení obmedzení bude včas informovať.

 

Letné nákupy v Manchesteri City.

Letná hráčska prestavba v Manchester City!

15. júla 2020 no comments zazitonazivo

Potom, ako klub Man City dostal od arbitrážneho súdu zelenú na nákupy hráčov,  klub sa netají záujmom o veľké letné nákupy hráčov.
Kalidou Koulibaly by mal byť futbalista, ktorý bude prioritou klubu, aby ho získal. Klub si však bude musieť na nákup tohoto futbalistu z SSC Neapol pripraviť minimálne 80 miliónov eur.
Ďaľším hráčom, o ktorého má záujem tréner Pep Guardiola je Ben Chilwell z Leicestru City. Futbalista je však v hladáčiku aj ďaľších anglických mužstiev a to Manchestru United a Chelsea Londýn.
Klub chce podpísať aj ďaľšieho mladého hráča, ako náhradu za Johna Stonesa a jedným z možných adeptov, by mohol byť aj slovenský obranca Milan Škriniar. O odchode Škriniara sa v Miláne šušká už dlhšie a záujem prichádza z viacerých veľkoklubov.
Manchester City v novembri získal 433 miliónov eur od súkromnej investičnej spoločnosti Silver Lake. Ďaľších 220 miliónov eur by mohol klub získať, ak by postúpil ďaľej v tohtoročnej Lige majstrov, takže to vyzerá, že Manchester City bude mať na nákupy hráčov, peňazí viac než dosť.

leroy sane odchádza do bayernu mníchov

Leroy Sane odchádza z Manchesteru City do Bayernu Mníchov!

1. júla 2020 no comments zazitonazivo

Nemecký reprezentant Leroy Sane podpísal s Bayernom Mníchov 5 ročný kontrakt. Suma, za ktorú Bayern hráča získal, je vraj 45 miliónov eur + bonusy. Hráč sa do nemeckej Bundesligy vracia po 4 rokoch. Pred odchodom do Anglicka, Sane pôsobil v Schalke 04.

Maarten Stekelenburg

Maarten Stekelenburg sa vracia do Ajaxu!

23. júna 2020 no comments zazitonazivo

Holandský brankár Maarten Stekelenburg končí v klube FC Everton a vracia sa do holandského Ajaxu Amsterdam. V Anglicku odchytal uplynulé štyri sezóny.
S Ajaxom , s ktorým počas rokov 2002-2011 získal tri majstrovské tituly, podpíše v najbližších dňoch ročný kontrakt.
Počas svojej kariery pôsobil Stekelenburg aj v AS Rim, Fulhame, AS Monacu a Southamptone.
Za svoju krajinu odchytal 58 stretnutí a v roku 2010 sa stal vícemajstrom sveta.

finale ligy majstrov

Nie Istanbul, ale Madrid?

9. júna 2020 no comments zazitonazivo

Finále Ligy majstrov sa malo tento rok odohrať 30.mája v tureckom Istanbule. Z dôvodu pandémie sa finále v danom termíne neuskutoční a vyzerá to, že sa zmení aj miesto dejiska zápasu.
Ak by sa tak stalo, tak o finálový zápas sa uchádzajú v Madride, kde sa hralo aj minulý rok.
V hre je takisto aj portugalský Lisabon. To kde sa finále bude hrať sa dozvieme už budúci týždeň, kedy by UEFA mala rozhodnúť o formáte dohratia súťaže, ako aj o tom , ktoré mesto bude finálový zápas hostiť.

reštart la ligy

Španielska liga odštartuje veľkým derby zápasom!

26. mája 2020 no comments zazitonazivo

11. jún 2020 by mal byť dňom, kedy odštartuje Španielska futbalová liga. Prvým zápasom by malo byť Sevillské derby medzi Betisom a FC Sevilla.
Liga bola pozastavená 12.marca 2020. Oficiálny termín reštartu by vedenie ligy malo určiť v nabližších dňoch. Do konca ligy zostáva odohrať 11kôl. Z dôvodu vysokých teplôt v nastávajúcich mesiacoch, sa zápasy budú hrať v neskorších večerných hodinách.

V krajine sa do dnešných dní nakazilo vírusom Covid 19 viac ako 280 tisíc ľudí a 28 tisíc ľudí následkom nákazy zomrelo.

bundesliga na sky sport news

Bundesliga v televízii zadarmo?

14. mája 2020 no comments zazitonazivo

Nemecká politička Katja Kippingová žiada, aby sa zápasy nemeckej bundesligy vysielali na neplatených verejných televíznych staniciach. Aby si ich mohli pozrieť všetci diváci zadarmo.
Televízia Sky, ktorá ma na vysielanie zápasov zakúpené práva, už informovala, že vybraté zápasy v prvých dvoch kolách, bude vysielať na voľne dotupnej stanici Sky Sport News HD. Ak si budú diváci chcieť pozrieť ostatné zápasy, tak iba na platenej verzii.
Katja Kippingová vyjadrila aj obavy, že sa liga nemusí dohrať.
Povedala: “Čo ak bude musieť niektoré z mužstiev ísť znova do karantény? Bude fér, ak nebudú môcť všetky mužstvá trénovať rovnako?”

francuzska liga ukončená

Francúzska liga definitívne ukončená !

29. apríla 2020 no comments zazitonazivo

Francúzska vláda v utorok 27.apríla nariadili zákaz hromadných podujatí až do septembra. Epidemiologická situácia nedovoľuje dohrať sezónu ani bez divákov a preto francúzsky premier Edouard Philppe oznámil, že znovu naštartovanie prerušenej sezóny nie je možné.
Takisto sa nedohrá ani druhá najvyššia súťaž v krajine.
Plány francúzskeho futbalového zväzu sa tak veľmi skrížili. Vedenie zväzu totiž dúfalo, že v polovici júna by sa mohlo začať hrať a sezónu chceli ukončiť 25.júla.
Teraz musí vedenie futbalového zväzu rokovať, ako sezónu ukončiť. Či udeľiť titul priebežnému lídrovi, či niekto vypadne a aké kluby budú zastupovať krajinu v európskych súťažiach v nasledujúcej sezóne.

Uvidíme ako sa situácia bude vyvíjať aj v iných európskych súťažiach a či sa niektoré z nich dohrajú.

Gabriele-Gravina, serie A sa musi dohrat

Taliani chcú Seriu A regulárne dohrať !

13. apríla 2020 no comments zazitonazivo

Talianská Serie A bola prerušená od 9.marca, všetky zápasy sú odložené a aj napriek tomu, že žiadny termín na spustenie súťaže ešte nie je na stole, tak prezident ligy Gabriele Gravina verí, že sa súťaž regulárne dohrá. Dokonca sa nechal počuť, že iná možnosť ani neexistuje´´
Taliani dúfajú , že začiatkom mája začnú testovať hráčov, aby si mohli byť istí, že sú negatívni a že môžu začať s tréningom.
Do konca sezóny treba odohrať 12 kôl.
Je viac než isté, že ak by sa aj Talianská liga začala dohrávať, tak zápasy budú za zatvorenými tribúnami. Talianská vláda má v pláne otvoriť štadíóny pre divákov až v roku 2021.

Aleksander-Ceferin-UEFA-2019

Liga Majstrov a Európska Liga v budúcej sezóne skrátené ?

30. marca 2020 no comments zazitonazivo

Prezident UEFA Alexander Čeferin sa nechal počuť, že ak by sa nezačalo v sezóne pokračovať skôr, ako koncom júna, tak by táto sezóna bola pravdepodobne stratená. Vtedy by sa nová sezóna mohla začať načas.
Počíta sa ale aj s tým, že ak sa nariadenia vlád v spojitosti s koronavírusom budú postupne povoľovať, tak by sa tohtoročná sezóna mohla dohrať a skončiť v auguste. To by znamenalo skrátenie tej nasledujúcej sezóny.
Pracovná skupina UEFA v núdzovom režime, momentálne pripravuje plán na možné scenára futbalového kalendára v budúcej sezóne.

 • Miesta pri sebe

  AJ PRI VAČŠEJ SKUPINE NIKTO NEBUDE SEDIEŤ SÁM!

 • Garancia doručenia

  VSTUPENKY VÁM VŽDY GARANTUJEME A VAŠU ZAPLATENÚ OBJEDNÁVKU NIKDY NESTORNUJEME!

 • Overené fanúšikmi

  SME 8 ROKOV NA TRHU A VSTUPENKY SME OBSTARALI UŽ TISÍCOM FANÚŠIKOV!

BLOG

 • Zápas Slovensko – Česko bude bez divákov.

  Naplánované derby Slovensko vs Česko vo futbalovej Lige národov, sa bude hrať 4. septembra na Tehelnom poli pred prázdnymi tribúnami. Na základe rozhodnutia UEFA, o tom informala stránka Slovenského futbalového zväzu. Všetky zápasy reprezentácii pod patronátom UEFA, sa budú hrať bez divákov. Futbalová únia situáciu s pandémiou neustále sleduje a o možnom  čiastočnom, či úplnom […]

 • Letná hráčska prestavba v Manchester City!

  Potom, ako klub Man City dostal od arbitrážneho súdu zelenú na nákupy hráčov,  klub sa netají záujmom o veľké letné nákupy hráčov. Kalidou Koulibaly by mal byť futbalista, ktorý bude prioritou klubu, aby ho získal. Klub si však bude musieť na nákup tohoto futbalistu z SSC Neapol pripraviť minimálne 80 miliónov eur. Ďaľším hráčom, o […]

 • Leroy Sane odchádza z Manchesteru City do Bayernu Mníchov!

  Nemecký reprezentant Leroy Sane podpísal s Bayernom Mníchov 5 ročný kontrakt. Suma, za ktorú Bayern hráča získal, je vraj 45 miliónov eur + bonusy. Hráč sa do nemeckej Bundesligy vracia po 4 rokoch. Pred odchodom do Anglicka, Sane pôsobil v Schalke 04.

 • Maarten Stekelenburg sa vracia do Ajaxu!

  Holandský brankár Maarten Stekelenburg končí v klube FC Everton a vracia sa do holandského Ajaxu Amsterdam. V Anglicku odchytal uplynulé štyri sezóny. S Ajaxom , s ktorým počas rokov 2002-2011 získal tri majstrovské tituly, podpíše v najbližších dňoch ročný kontrakt. Počas svojej kariery pôsobil Stekelenburg aj v AS Rim, Fulhame, AS Monacu a Southamptone. Za […]

 • Nie Istanbul, ale Madrid?

  Finále Ligy majstrov sa malo tento rok odohrať 30.mája v tureckom Istanbule. Z dôvodu pandémie sa finále v danom termíne neuskutoční a vyzerá to, že sa zmení aj miesto dejiska zápasu. Ak by sa tak stalo, tak o finálový zápas sa uchádzajú v Madride, kde sa hralo aj minulý rok. V hre je takisto aj […]

 • Španielska liga odštartuje veľkým derby zápasom!

  11. jún 2020 by mal byť dňom, kedy odštartuje Španielska futbalová liga. Prvým zápasom by malo byť Sevillské derby medzi Betisom a FC Sevilla. Liga bola pozastavená 12.marca 2020. Oficiálny termín reštartu by vedenie ligy malo určiť v nabližších dňoch. Do konca ligy zostáva odohrať 11kôl. Z dôvodu vysokých teplôt v nastávajúcich mesiacoch, sa zápasy […]

 • Bundesliga v televízii zadarmo?

  Nemecká politička Katja Kippingová žiada, aby sa zápasy nemeckej bundesligy vysielali na neplatených verejných televíznych staniciach. Aby si ich mohli pozrieť všetci diváci zadarmo. Televízia Sky, ktorá ma na vysielanie zápasov zakúpené práva, už informovala, že vybraté zápasy v prvých dvoch kolách, bude vysielať na voľne dotupnej stanici Sky Sport News HD. Ak si budú […]

 • Francúzska liga definitívne ukončená !

  Francúzska vláda v utorok 27.apríla nariadili zákaz hromadných podujatí až do septembra. Epidemiologická situácia nedovoľuje dohrať sezónu ani bez divákov a preto francúzsky premier Edouard Philppe oznámil, že znovu naštartovanie prerušenej sezóny nie je možné. Takisto sa nedohrá ani druhá najvyššia súťaž v krajine. Plány francúzskeho futbalového zväzu sa tak veľmi skrížili. Vedenie zväzu totiž […]

 • Taliani chcú Seriu A regulárne dohrať !

  Talianská Serie A bola prerušená od 9.marca, všetky zápasy sú odložené a aj napriek tomu, že žiadny termín na spustenie súťaže ešte nie je na stole, tak prezident ligy Gabriele Gravina verí, že sa súťaž regulárne dohrá. Dokonca sa nechal počuť, že iná možnosť ani neexistuje´´ Taliani dúfajú , že začiatkom mája začnú testovať hráčov, […]

 • Liga Majstrov a Európska Liga v budúcej sezóne skrátené ?

  Prezident UEFA Alexander Čeferin sa nechal počuť, že ak by sa nezačalo v sezóne pokračovať skôr, ako koncom júna, tak by táto sezóna bola pravdepodobne stratená. Vtedy by sa nová sezóna mohla začať načas. Počíta sa ale aj s tým, že ak sa nariadenia vlád v spojitosti s koronavírusom budú postupne povoľovať, tak by sa […]

ATMOSFÉRA KTORÚ ZAŽIJETE LEN NAŽIVO

Zabezpečíme Vám vstupenky na zápasy anglickej, španielskej, nemeckej, talianskej, francúzkej, europskej ligy, ligy majstrov, alebo prehliadku štadiónov.

image

NAŠI KLIENTI NA FOTKÁCH #ZAZITONAZIVO


Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku

Odoslaním súhlasite so spracovaním osobných údajov.