reštart la ligy

Španielska liga odštartuje veľkým derby zápasom!

26. mája 2020 no comments zazitonazivo

11. jún 2020 by mal byť dňom, kedy odštartuje Španielska futbalová liga. Prvým zápasom by malo byť Sevillské derby medzi Betisom a FC Sevilla.
Liga bola pozastavená 12.marca 2020. Oficiálny termín reštartu by vedenie ligy malo určiť v nabližších dňoch. Do konca ligy zostáva odohrať 11kôl. Z dôvodu vysokých teplôt v nastávajúcich mesiacoch, sa zápasy budú hrať v neskorších večerných hodinách.

V krajine sa do dnešných dní nakazilo vírusom Covid 19 viac ako 280 tisíc ľudí a 28 tisíc ľudí následkom nákazy zomrelo.

bundesliga na sky sport news

Bundesliga v televízii zadarmo?

14. mája 2020 no comments zazitonazivo

Nemecká politička Katja Kippingová žiada, aby sa zápasy nemeckej bundesligy vysielali na neplatených verejných televíznych staniciach. Aby si ich mohli pozrieť všetci diváci zadarmo.
Televízia Sky, ktorá ma na vysielanie zápasov zakúpené práva, už informovala, že vybraté zápasy v prvých dvoch kolách, bude vysielať na voľne dotupnej stanici Sky Sport News HD. Ak si budú diváci chcieť pozrieť ostatné zápasy, tak iba na platenej verzii.
Katja Kippingová vyjadrila aj obavy, že sa liga nemusí dohrať.
Povedala: “Čo ak bude musieť niektoré z mužstiev ísť znova do karantény? Bude fér, ak nebudú môcť všetky mužstvá trénovať rovnako?”

francuzska liga ukončená

Francúzska liga definitívne ukončená !

29. apríla 2020 no comments zazitonazivo

Francúzska vláda v utorok 27.apríla nariadili zákaz hromadných podujatí až do septembra. Epidemiologická situácia nedovoľuje dohrať sezónu ani bez divákov a preto francúzsky premier Edouard Philppe oznámil, že znovu naštartovanie prerušenej sezóny nie je možné.
Takisto sa nedohrá ani druhá najvyššia súťaž v krajine.
Plány francúzskeho futbalového zväzu sa tak veľmi skrížili. Vedenie zväzu totiž dúfalo, že v polovici júna by sa mohlo začať hrať a sezónu chceli ukončiť 25.júla.
Teraz musí vedenie futbalového zväzu rokovať, ako sezónu ukončiť. Či udeľiť titul priebežnému lídrovi, či niekto vypadne a aké kluby budú zastupovať krajinu v európskych súťažiach v nasledujúcej sezóne.

Uvidíme ako sa situácia bude vyvíjať aj v iných európskych súťažiach a či sa niektoré z nich dohrajú.

Gabriele-Gravina, serie A sa musi dohrat

Taliani chcú Seriu A regulárne dohrať !

13. apríla 2020 no comments zazitonazivo

Talianská Serie A bola prerušená od 9.marca, všetky zápasy sú odložené a aj napriek tomu, že žiadny termín na spustenie súťaže ešte nie je na stole, tak prezident ligy Gabriele Gravina verí, že sa súťaž regulárne dohrá. Dokonca sa nechal počuť, že iná možnosť ani neexistuje´´
Taliani dúfajú , že začiatkom mája začnú testovať hráčov, aby si mohli byť istí, že sú negatívni a že môžu začať s tréningom.
Do konca sezóny treba odohrať 12 kôl.
Je viac než isté, že ak by sa aj Talianská liga začala dohrávať, tak zápasy budú za zatvorenými tribúnami. Talianská vláda má v pláne otvoriť štadíóny pre divákov až v roku 2021.

Aleksander-Ceferin-UEFA-2019

Liga Majstrov a Európska Liga v budúcej sezóne skrátené ?

30. marca 2020 no comments zazitonazivo

Prezident UEFA Alexander Čeferin sa nechal počuť, že ak by sa nezačalo v sezóne pokračovať skôr, ako koncom júna, tak by táto sezóna bola pravdepodobne stratená. Vtedy by sa nová sezóna mohla začať načas.
Počíta sa ale aj s tým, že ak sa nariadenia vlád v spojitosti s koronavírusom budú postupne povoľovať, tak by sa tohtoročná sezóna mohla dohrať a skončiť v auguste. To by znamenalo skrátenie tej nasledujúcej sezóny.
Pracovná skupina UEFA v núdzovom režime, momentálne pripravuje plán na možné scenára futbalového kalendára v budúcej sezóne.

covid 19 refundácia

Pre klientov, ktorí majú u nás zakúpené vstupenky !

16. marca 2020 no comments zazitonazivo

Vážená fanúšička, /-šik.

Mrzí nás to, ale vyzerá to tak, že vírus Covid-19 pochová všetky zostávajúce zápasy sezóny 2019/2020.
Vy ktorí máte u nás zakúpené vstupenky na niektorý zo zápasov, sa nemusíte báť o svoje peniaze. Vážnu a neľahkú situáciu sledujeme a pristupujeme k nej maximálne zodpovedne.
Potom, ako budú zápasy oficiálne potvrdené ako zrušené, alebo že sa odohrajú bez divákov, budeme Vás postupne všetkých kontaktovať a riešiť refundáciu.
Ďakujeme vopred za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S priateľským pozdravom,

Juraj Ďurčo
ZaziToNazivo.sk

Tim Howard bude opäť chytať !

5. marca 2020 no comments zazitonazivo

Americký gólman ukončil kariéru, iba v októbri minulého roka a už ide naspať do brány. Plánuje chytať v druhej najvyššej zámorskej súťaži USL za Memphis 901 FC, ktorého je spolumajiteľom.
´´Moja posadnutosť futbalom je teraz ešte väčšia , ako počas kariéry. Poháňa ma túžba víťaziť. Milujem hrať a súťažiť.´´nechal sa počuť  golmán, ktorý počas svojej kariery chytal za Manchester United, FC Everton a Colorado.

 

sergio ramos červená karta

Rekordér červených kariet Sergio Ramos !

27. februára 2020 no comments zazitonazivo

V stredajšom zápase Ligy Majstrov Real Madrid vs Manchester City (1:2) sa po červenej karte musel z ihriska porúčať kapitán bieleho baletu Sergio Ramos.
Bola to jeho 26. červená karta v kariére, čím vytvoril absolutný rekord v tejto štatistike. Zároveň to bola jeho štvrtá červená karta v zápasoch ChampionsLeague, čím sa pridal na čelo tejto štatistiky k Edgarovi Davidsovi a Zlatanovi Ibrahimovičovi.
To, čo je však v tejto chvíli horšie pre Real Madrid, je tá skutočnosť, že sa bude musieť zaobísť bez svojho kapitána v ťažkej odvete na ihrisku ManCity.
Hostia , ak chcú postúpiť ďalej, musia streliť minimálne dva góly. O pár týždňov uvidíme, či sa im to podarí.

prezident fc barcelona

Z Barcelony hlásia škandál !

19. februára 2020 no comments zazitonazivo

Klub FC Barcelona platil firme I3 Ventures peniaze zato, aby na sociálnych sieťach pomocou falošných a fiktívnych účtov zabezpečovala  diskreditáciu vybraných ľudí v klube, ktorí sa momentálne búria proti vedeniu klubu.
Medzi tieto osoby patrí napr. Lionel Messi,  bývalý kouč Pepe Guardiola, alebo Gerrard Pique.

Prezident klubu Josep María Bartomeu sa bráni a tvrdí , že so spoločnosťou už ukončili zmluvu, práve na základe toho, že použila účet na neprimerané komentáre k daným osobám.

Klub vo svojom vnútri neprežíva práve najlepšie obdobie a uvidíme ako sa bude celá kauza vyvíjať.

lionel messi

Napätie v Barcelone?

6. februára 2020 no comments zazitonazivo

Potom, ako športový riaditeľ FC Barcelona Eric Abidal skritizoval niektorých hráčov, že sa pod vedením bývalého coacha Ernesta Valverdeho dostatočne nesnažili, sa na oplátku jemu ušla kritika od najvačšej hviezdy ´´blaugranas´´ Lionela Messiho.

Na Messiho strane sú aj služobne najstarší hráči Sergio Busquets, Gerardo Piqué a Sergi Roberto.

Bývalý hráč Barcelony Francisco Jose Carrasco dokonca tvrdí, že vidí Argentínčana už jednou nohou na odchode z klubu.
Je ťažké predstaviť si FC Barcelona bez Lionela Messiho, ale futbalový život je nevyspytateľný. Čo prinesie budúcnosť uvidíme.

 • Miesta pri sebe

  AJ PRI VAČŠEJ SKUPINE NIKTO NEBUDE SEDIEŤ SÁM!

 • Garancia doručenia

  VSTUPENKY VÁM VŽDY GARANTUJEME A VAŠU ZAPLATENÚ OBJEDNÁVKU NIKDY NESTORNUJEME!

 • Overené fanúšikmi

  SME 8 ROKOV NA TRHU A VSTUPENKY SME OBSTARALI UŽ TISÍCOM FANÚŠIKOV!

BLOG

 • Španielska liga odštartuje veľkým derby zápasom!

  11. jún 2020 by mal byť dňom, kedy odštartuje Španielska futbalová liga. Prvým zápasom by malo byť Sevillské derby medzi Betisom a FC Sevilla. Liga bola pozastavená 12.marca 2020. Oficiálny termín reštartu by vedenie ligy malo určiť v nabližších dňoch. Do konca ligy zostáva odohrať 11kôl. Z dôvodu vysokých teplôt v nastávajúcich mesiacoch, sa zápasy […]

 • Bundesliga v televízii zadarmo?

  Nemecká politička Katja Kippingová žiada, aby sa zápasy nemeckej bundesligy vysielali na neplatených verejných televíznych staniciach. Aby si ich mohli pozrieť všetci diváci zadarmo. Televízia Sky, ktorá ma na vysielanie zápasov zakúpené práva, už informovala, že vybraté zápasy v prvých dvoch kolách, bude vysielať na voľne dotupnej stanici Sky Sport News HD. Ak si budú […]

 • Francúzska liga definitívne ukončená !

  Francúzska vláda v utorok 27.apríla nariadili zákaz hromadných podujatí až do septembra. Epidemiologická situácia nedovoľuje dohrať sezónu ani bez divákov a preto francúzsky premier Edouard Philppe oznámil, že znovu naštartovanie prerušenej sezóny nie je možné. Takisto sa nedohrá ani druhá najvyššia súťaž v krajine. Plány francúzskeho futbalového zväzu sa tak veľmi skrížili. Vedenie zväzu totiž […]

 • Taliani chcú Seriu A regulárne dohrať !

  Talianská Serie A bola prerušená od 9.marca, všetky zápasy sú odložené a aj napriek tomu, že žiadny termín na spustenie súťaže ešte nie je na stole, tak prezident ligy Gabriele Gravina verí, že sa súťaž regulárne dohrá. Dokonca sa nechal počuť, že iná možnosť ani neexistuje´´ Taliani dúfajú , že začiatkom mája začnú testovať hráčov, […]

 • Liga Majstrov a Európska Liga v budúcej sezóne skrátené ?

  Prezident UEFA Alexander Čeferin sa nechal počuť, že ak by sa nezačalo v sezóne pokračovať skôr, ako koncom júna, tak by táto sezóna bola pravdepodobne stratená. Vtedy by sa nová sezóna mohla začať načas. Počíta sa ale aj s tým, že ak sa nariadenia vlád v spojitosti s koronavírusom budú postupne povoľovať, tak by sa […]

 • Pre klientov, ktorí majú u nás zakúpené vstupenky !

  Vážená fanúšička, /-šik. Mrzí nás to, ale vyzerá to tak, že vírus Covid-19 pochová všetky zostávajúce zápasy sezóny 2019/2020. Vy ktorí máte u nás zakúpené vstupenky na niektorý zo zápasov, sa nemusíte báť o svoje peniaze. Vážnu a neľahkú situáciu sledujeme a pristupujeme k nej maximálne zodpovedne. Potom, ako budú zápasy oficiálne potvrdené ako zrušené, […]

 • Tim Howard bude opäť chytať !

  Americký gólman ukončil kariéru, iba v októbri minulého roka a už ide naspať do brány. Plánuje chytať v druhej najvyššej zámorskej súťaži USL za Memphis 901 FC, ktorého je spolumajiteľom. ´´Moja posadnutosť futbalom je teraz ešte väčšia , ako počas kariéry. Poháňa ma túžba víťaziť. Milujem hrať a súťažiť.´´nechal sa počuť  golmán, ktorý počas svojej […]

 • Rekordér červených kariet Sergio Ramos !

  V stredajšom zápase Ligy Majstrov Real Madrid vs Manchester City (1:2) sa po červenej karte musel z ihriska porúčať kapitán bieleho baletu Sergio Ramos. Bola to jeho 26. červená karta v kariére, čím vytvoril absolutný rekord v tejto štatistike. Zároveň to bola jeho štvrtá červená karta v zápasoch ChampionsLeague, čím sa pridal na čelo tejto […]

 • Z Barcelony hlásia škandál !

  Klub FC Barcelona platil firme I3 Ventures peniaze zato, aby na sociálnych sieťach pomocou falošných a fiktívnych účtov zabezpečovala  diskreditáciu vybraných ľudí v klube, ktorí sa momentálne búria proti vedeniu klubu. Medzi tieto osoby patrí napr. Lionel Messi,  bývalý kouč Pepe Guardiola, alebo Gerrard Pique. Prezident klubu Josep María Bartomeu sa bráni a tvrdí , […]

 • Napätie v Barcelone?

  Potom, ako športový riaditeľ FC Barcelona Eric Abidal skritizoval niektorých hráčov, že sa pod vedením bývalého coacha Ernesta Valverdeho dostatočne nesnažili, sa na oplátku jemu ušla kritika od najvačšej hviezdy ´´blaugranas´´ Lionela Messiho. Na Messiho strane sú aj služobne najstarší hráči Sergio Busquets, Gerardo Piqué a Sergi Roberto. Bývalý hráč Barcelony Francisco Jose Carrasco dokonca […]

ATMOSFÉRA KTORÚ ZAŽIJETE LEN NAŽIVO

Zabezpečíme Vám vstupenky na zápasy anglickej, španielskej, nemeckej, talianskej, francúzkej, europskej ligy, ligy majstrov, alebo prehliadku štadiónov.

image

NAŠI KLIENTI NA FOTKÁCH #ZAZITONAZIVO


Nezmeškajte žiadnu výhodnú ponuku

Odoslaním súhlasite so spracovaním osobných údajov.