Eden Hazard mení Londýn za Madrid !

Eden Hazard mení Londýn za Madrid !

6. júna 2019 no comments zazitonazivo Categories Nezaradené

S bilanciou 110 gólov v 352 zápasoch, odchádza belgická superhviezda Eden Hazard z londýnskej Chelsea do Realu Madrid. V Londýne pôsobil od roku 2012 a stal sa miláčikom fanúšikov The Blues, pre ktorých spolu so svojimi spoluhráčmi vyhral 6 trofejí, vrátane dvoch titulov v Premierleague, dvoch titulov v Európskej lige, raz vyhral FA CUP aj ligový pohár.

Eden Hazard v zápase reprezentácie Belgicka.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt eden hazard belgium

Belgičan má zmluvu v Chelsea až do konca júna 2020, teda ešte na jednu celú sezónu, ale v kuloároch sa hovorí, že ak by londýnčania Hazarda nepredali teraz, tak už na ňom nezarobia. Veľa sa písalo aj o cene, za akú poputuje do Madridu. Madridčania ponúkali 80 miliónov eur, ale Chelsea chcela až 130 miliónov. Hovorí sa, že v rokovaniach sa mali už kluby dohodnúť na čiastke 100 miliónov eur a Hazard by mal podpísať novú zmluvu na 5 rokov. V súvislostiach vysokých prestupových súm, ktoré sú teraz tak kritizované, môžeme iba polemizovať, či je 100 miliónov za Edena Hazarda málo, alebo veľa.
Každopádne v Madride sa na tohoto belgického reprezentanta, po nevydarenej sezóne budú v tej nasledujúcej veľmi spoliehať.
V novom pôsobisku držíme Edenovi Hazardovi palce a prajeme mu, aby sa mu v novom pôsobisku darilo.