Letné nákupy v Manchesteri City.

Letná hráčska prestavba v Manchester City!

15. júla 2020 no comments zazitonazivo Categories Nezaradené

Potom, ako klub Man City dostal od arbitrážneho súdu zelenú na nákupy hráčov,  klub sa netají záujmom o veľké letné nákupy hráčov.
Kalidou Koulibaly by mal byť futbalista, ktorý bude prioritou klubu, aby ho získal. Klub si však bude musieť na nákup tohoto futbalistu z SSC Neapol pripraviť minimálne 80 miliónov eur.
Ďaľším hráčom, o ktorého má záujem tréner Pep Guardiola je Ben Chilwell z Leicestru City. Futbalista je však v hladáčiku aj ďaľších anglických mužstiev a to Manchestru United a Chelsea Londýn.
Klub chce podpísať aj ďaľšieho mladého hráča, ako náhradu za Johna Stonesa a jedným z možných adeptov, by mohol byť aj slovenský obranca Milan Škriniar. O odchode Škriniara sa v Miláne šušká už dlhšie a záujem prichádza z viacerých veľkoklubov.
Manchester City v novembri získal 433 miliónov eur od súkromnej investičnej spoločnosti Silver Lake. Ďaľších 220 miliónov eur by mohol klub získať, ak by postúpil ďaľej v tohtoročnej Lige majstrov, takže to vyzerá, že Manchester City bude mať na nákupy hráčov, peňazí viac než dosť.